Condo Luna En Playa Del Carmen
| Gratis Wi-Fi | Simbassäng Bassäng | Luftkonditionering |
Hotellet Condo Luna En Playa Del Carmen, som ligger i distriktet Centro och cirka 9 minuter till fots från Galeria Lamanai, erbjuder en pool. Detta hotell har också en parkering.
Playa del Carmens centrum kan nås på 15 minuters promenad. Se till att besöka Winpot Playa del Carmen nära hotellet. Playa Punta Esmeralda ligger cirka 2 km bort, och busstationen Viva Aerobus 850 meter från detta boende.
Rummen har balkong, samt plattskärms-TV med satellitkanaler för din bekvämlighet. För gästernas bekvämlighet finns luftkonditionering.
Restaurangen Jonny Como Pizza erbjuder ett brett utbud av italienska rätter och alldeles runt hörnet från Condo Luna i Playa del Carmen.
- Lokala sevärdheter
- Iglesia de Guadalupe - kyrka1,2 km
- Terminal foránea de autobuses ADO1,1 km
- Terminal marítima de Playa del Carmen2 km
- Flygplatser
- Playa del Carmen Flygplats2,8 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi
- Parkering
Aktiviteter och avkoppling
- Bassäng
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- 🌇
Hur lång tid tar det att ta sig till centrum från hotellet Condo Luna En Playa Del Carmen?
Det tar 15 minuter till fots att komma från hotellet Condo Luna En Playa Del Carmen till centrum. - ✈
Hur långt är Playa del Carmen från hotellet Condo Luna En Playa Del Carmen?
Mellan Playa del Carmen flygplats och hotellet Condo Luna En Playa Del Carmen är det 5 km. - 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av hotellet Condo Luna En Playa Del Carmen?
Hotellet Condo Luna En Playa Del Carmen erbjuder gästerna parkering. - 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på hotellet Condo Luna En Playa Del Carmen?
Gästerna på hotellet Condo Luna En Playa Del Carmen måste checka ut vid 12:00. - 💵
Vad är priset för ett rum på detta hotell?
Det genomsnittliga priset för ett rum i detta hotell är 263$. För särskild information vänligen kontakta hotellets personal. - ❓
Vilken typ av pool har hotellet Condo Luna En Playa Del Carmen?
Hotellet Condo Luna En Playa Del Carmen har en pool.